Skaala ikkunat ja ovet

Vastuullisen rakentamisen edelläkävijä.

Ikkunat | Ovet | Terassit | Parvekkeet

  • suomeksi
  • på svenska
  • in english
  • russia

Myynnin johto

Skaala Oy - Ikkunat ja Ovet

Skaalan tuotteiden myynnistä vastaavat seuraavat henkilöt segmentittäin:

 

Skaala Oy

lauri hautanen

Lauri Hautanen
Sales and Marketing Controller
Head of Business Area Russia

puh. 045 631 5230
lauri.hautanen@skaala.com

 

 

 

 

Kuluttaja-asiakkaat

Timo Vihervaara SKAALA

Timo Vihervaara
Myyntipäällikkö
Puh. 050 432 9068
timo.vihervaara@skaala.com

 

Taloyhtiöt

 Antti Hautapakka SKAALA

Antti Hautapakka
Yksikön päällikkö
Puh. 050 420 8769
antti.hautapakka@skaala.com

Rautakaupat

 Jussi Kairtamo SKAALA

Jussi Kairtamo
Myyntipäällikkö
Puh. 050 312 4047
jussi.kairtamo@skaala.com 

Rakennusliikkeet

Rauli Uusitalo

Rauli Uusitalo
Yksikön päällikkö
Puh. 050 596 0426
rauli.uusitalo@skaala.com

Talotehtaat

 nophotoavailable

Sakari Luoma
Myyntijohtaja
Puh. 0500 761 378
sakari.luoma@skaala.com