Skaala ikkunat ja ovet
  • suomeksi
  • på svenska
  • in english
  • russia

Rautakaupat

Ammattilaiset apunasi ikkunoissa, ovissa ja terassilasituksissa

Skaala Oy - Ikkunat ja Ovet

 

Palvelemme jälleenmyyjiämme keskitetysti Tampeeren myyntikonttorissamme, osoitteessa Haarlankatu 4, 33230 Tampere. Tervetuloa!

 

Myynti
 
 

Outi Grym
Puh. 040 652 5924
outi.grym@skaala.com

Outi Laine
Puh. 050 344 3859
outi.laine@skaala.com


 

Eemeli Parviainen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä
Puh. 050 323 0042
eemeli.parviainen@skaala.com

 

Kari Hartikainen
Aluepäällikkö; Itä/Pohjoinen
Puh. 050 436 6378
kari.hartikainen@skaala.com

 

Pasi Järvinen
Aluemyyntipäällikkö, Länsi
Puh. 050 366 8323
pasi.jarvinen@skaala.com

Matti Laitinen
Aluemyyntipäällikkö; Oulu/Pohjoinen
Puh. 040 724 2542
matti.laitinen@skaala.com

 

 

Jari Männistö
Erikoissisäovet
Puh. 040 630 0639
jari.mannisto@skaala.com

Johan Emretsson
Skaala Åland
(Vikingagränd 1B, AX – 22 100 Mariehamn)
Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com

 

 

 

 

Jussi Kairtamo SKAALA

Jussi Kairtamo
Myyntipäällikkö
Puh. 050 312 4047
jussi.kairtamo@skaala.com