Skaala ikkunat ja ovet

Vastuullisen rakentamisen edelläkävijä.

Ikkunat | Ovet | Terassit | Parvekkeet

  • suomeksi
  • på svenska
  • in english
  • russia

Rautakaupat

Ammattilaiset apunasi ikkunoissa, ovissa ja terassilasituksissa

Skaala Oy - Ikkunat ja Ovet

 

Palvelemme jälleenmyyjiämme keskitetysti Tampeeren myyntikonttorissamme, osoitteessa Haarlankatu 1, 33230 Tampere. Tervetuloa!

 

Ikkunat ja ovet
 
 
Jussi Kairtamo SKAALA

Jussi Kairtamo
Myyntipäällikkö
Puh. 050 312 4047
jussi.kairtamo@skaala.com



















Outi Grym
Aluemyyntipäällikkö
Puh. 040 652 5924
outi.grym@skaala.com

 

Outi Laine
Aluemyyntipäällikkö
Puh. 050 344 3859
outi.laine@skaala.com
Matti Laitinen
Aluemyyntipäällikkö; Oulu
Puh. 040 724 2542
matti.laitinen@skaala.com

Eemeli Parviainen
Aluemyyntipäällikkö; Helsinki
Puh. 050 323 0042
eemeli.parviainen@skaala.com

 

Pasi Järvinen
Aluemyyntipäällikkö, Ylihärmä
Puh. 050 366 8323
pasi.jarvinen@skaala.com

Johan Emretsson
Skaala Åland
(Vikingagränd 1B, AX – 22 100 Mariehamn)

Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com