Yhteystiedot

Antti Hautapakka
Yksikön päällikkö
Puh. 050 420 8769
antti.hautapakka@skaala.com

Jari Tuomainen
Projektipäällikkö,
Satakunta, Varsinais-Suomi
Puh. 050 324 9547
jari.tuomainen@skaala.com                                                                                                           

Petri Korhonen
Projektipäällikkö
,
Etelä-Savo, Keski-Suomi, Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo
Puh. 050 387 7288
petri.korhonen@skaala.com

               

Sami Naukkarinen
Projektipäällikkö
,
Etelä-Karjala, Kainuu, Lappi, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa,
Puh. 050 411 3987
sami.naukkarinen@skaala.com

Tatu Parviainen
Projektipäällikkö,

Etelä-Pohjanmaa, Kanta-Häme, Pirkanmaa, Pohjanmaa
Puh. 040 643 3524
tatu.parviainen@skaala.com

Timo Laitinen
Projektipäällikkö,

Uusimaa
Puh. 050 344 3812
timo.laitinen@skaala.com                       

Johan Emretsson
Skaala Åland
Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com
Jussi Kairtamo
Yksikön päällikkö
Puh. 050 312 4047
jussi.kairtamo@skaala.com
Outi Grym
Puh. 040 652 5924
outi.grym@skaala.com
Outi Laine
Puh. 050 344 3859
outi.laine@skaala.com
Pasi Järvinen
Aluemyyntipäällikkö, Länsi
Puh. 050 366 8323
pasi.jarvinen@skaala.com
Kari Hartikainen
Aluemyyntipäällikkö, Itä
Puh. 050 436 6378
kari.hartikainen@skaala.com
Harri Manninen 
Aluemyyntipäällikkö, Oulu/Pohjoinen
Puh. 040 355 8135
harri.manninen@skaala.com
Sami Johansson
Aluemyyntipäällikkö, Etelä
Puh. 050 353 2805
sami.johansson@skaala.com
Kalle Korppoo
Myynti, Länsi
Puh. 050 380 2715
kalle.korppoo@skaala.com
Jari Vehviläinen
Myynti, Etelä
Puh. 040 304 5381
jari.vehvilainen@skaala.com
Jari Männistö
Erikoissisäovet
Puh. 040 630 0639
jari.mannisto@skaala.com
Matti Laitinen
Erikoissisäovet
Puh. 040 724 2542
matti.laitinen@skaala.com
Rauli Uusitalo
Yksikön päällikkö
Puh. 050 596 0426
rauli.uusitalo@skaala.com
Janne Koivumäki
Myyntipäällikkö, Etelä
Puh. 050 410 3180
janne.koivumaki@skaala.com
Kalle Takala
Myyntipäällikkö, Itä/Länsi/Pohjoinen
Puh. 050 5967 134
kalle.takala@skaala.com
Esko Lahti
Myyntipäällikkö, Länsi
Puh. 040 672 5522
esko.lahti@skaala.com
Terhi Saijets
Myyntipäällikkö, Länsi
Puh. 050 5977 873
terhi.saijets@skaala.com
Jari Männistö
Laitosovet
Puh. 040 630 0639
jari.mannisto@skaala.com
Annika Korhonen
Asennuspäällikkö, Etelä/Länsi
Puh. 040 704 2798
annika.korhonen@skaala.com
Johan Emretsson
Skaala Åland
Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com
Antti Hautapakka
Yksikön päällikkö
Puh. 050 420 8769
antti.hautapakka@skaala.com
Ari Mäki
Myyntipäällikkö
Puh. 0500 669 339
ari.maki@skaala.com
Timo Hella
Vientipäällikkö
Puh. 040 512 8143
timo.hella@skaala.com

Katso myös muut yhteystiedot

Löydä yhteyshenkilösi

Skaala palvelee yksityis- ja yritysasiakkaitaan Suomen lisäksi Ruotsissa, Venäjällä ja Iso-Britanniassa. Katso tästä tarkemmat yhteystiedot.

Ota yhteyttä

Skaala IFN Oy
Puhelin: +358 (0)10 835 4700
Sähköposti: info@skaala.com
Postiosoite: Yrittäjäntie 25, 62375 Ylihärmä