Skaala IFN AB

Skaala IFN AB i Stockholm

Förmansvägen 15, 117 59 Stockholm

Tel. +46 (0) 8 88 50 10

E-post info@skaala.com

Christian Laubenstein
Country Sales Manager Sweden
Tel. +46 10 70 30 990
christian.laubenstein@skaala.com

Jonas Hamberg
Senior Advisor, Project sales
Tel. +46 10 70 30 991
jonas.hamberg@skaala.com

Kristina Holm Åhlen
Project manager
Tel. +46 10 70 30 992
kristina.ahlen@skaala.com

Mari Henriksson
Projektledare
Tel. 010 70 30 994
mari.henriksson@skaala.com

Mats Stjernkvist
Project manager
Tel. +46 10 70 30 993
mats.stjernkvist@skaala.com

Ulf Malmström
Project sales, Privat kunder, Sörmland
Tel. +46 73 416 16 59
ulf.malmstrom@skaala.com

Andreas Finke
Project sales, Göteborg
Tel. +46 70 422 93 30
andreas.finke@skaala.com

Johan Emretsson
Key account manager husfabrik Sverige
Project sales, Åland
Tel. Sverige: +46 10 70 30 995
Tel. Åland: +358 400 537 547
johan.emretsson@skaala.com

Timo Hella
Export Manager
Tel. +358 40 512 8143
timo.hella@skaala.com

Skaalas kontaktinformation i Finland

Pyydä käymään