fbpx

Christian Laubenstein
Country Sales Manager Sweden
Tel. +46 10 70 30 990
christian.laubenstein@skaala.com

Jonas Hamberg
Senior Advisor, Project sales
Tel. +46 10 70 30 991
jonas.hamberg@skaala.com

Patrik Fager
Project Sales Manager
Tel. +46 10 70 30 993
patrik.fager@skaala.com

Sabine Skoglund
Projektledare
Tel. +46 10 70 30 996
sabine.skoglund@skaala.com

Kristina Holm Åhlen
Project manager
Tel. +46 10 70 30 992
kristina.ahlen@skaala.com

Mari Henriksson
Projektledare
Tel. 010 70 30 994
mari.henriksson@skaala.com

Andreas Finke
Project sales, Västra Sverige, Göteborg
Tel. +46 70 422 93 30
andreas.finke@skaala.com

Johan Emretsson
Key account manager husfabrik Sverige
Project sales, Åland
Tel. Sverige: +46 10 70 30 995
Tel. Åland: +358 400 537 547
johan.emretsson@skaala.com

Timo Hella
Export Manager
Tel. +358 40 512 8143
timo.hella@skaala.com

Skaalas kontaktinformation i Finland

Pyydä käymään