fbpx

Kontaktformulär Sverige

Kom i kontakt med oss

Namn(Obligatoriskt)
Adress
Det finns ett serienummer i våra produkter. Om du anger serienumret här, blir det enklare för oss att behandla ditt ärende.
Dra filer hit eller
Max filstorlek: 2 MB.
    Nyhetsbrev

    Kontaktuppgifter till våra medarbetare i Sverige

     

     

    Christian Laubenstein
    Country Sales Manager Sweden
    Tel. +46 10 70 30 990
    christian.laubenstein@skaala.com

    Niclas Liberg
    Eftermarknad / Logistik
    Tel. +46 10 70 30 997
    niclas.liberg@skaala.com

    Jonas Hamberg
    Senior Advisor, Project sales
    Tel. +46 10 70 30 991
    jonas.hamberg@skaala.com

    Patrik Fager
    Project Sales Manager
    Tel. +46 10 70 30 993
    patrik.fager@skaala.com

    Sabine Skoglund
    Projektledare
    Tel. +46 10 70 30 996
    sabine.skoglund@skaala.com

    Kristina Holm Åhlen
    Project manager
    Tel. +46 10 70 30 992
    kristina.ahlen@skaala.com

    Mari Henriksson
    Projektledare
    Tel. 010 70 30 994
    mari.henriksson@skaala.com

    Johan Emretsson
    Key account manager husfabrik Sverige
    Project sales, Åland
    Tel. Sverige: +46 10 70 30 995
    Tel. Åland: +358 400 537 547
    johan.emretsson@skaala.com

    Nicklas Olsson
    Strategisk Säljledare
    Tel. 076 677 91 88
    nicklas.olsson@skaala.com

    Timo Hella
    Export Manager
    Tel. +358 40 512 8143
    timo.hella@skaala.com

    Skaalas kontaktinformation i Finland