Kontaktuppgifter

Antti Hautapakka
Enhetschef
Tel. 050 420 8769
antti.hautapakka@skaala.com

Jari Tuomainen
Projektledare,
Satakunta, Varsinais-Suomi
Tel. 050 324 9547
jari.tuomainen@skaala.com                                                                                                           

Pekka Mykkänen
Projektledare,

Uusimaa, Kymenlaakso,
Päijät-Häme
Tel. 050 344 3790
pekka.mykkänen@skaala.com               

Petri Korhonen
Projektledare,
Etelä-Savo, Keski-Suomi, Pohjois-Karjala, Porjois-Savo
Tel. 050 387 7288
petri.korhonen@skaala.com                   

Sami Naukkarinen
Projektledare,
Etelä-Karjala, Kainuu, Lappi, Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa,
Tel. 050 411 3987
sami.naukkarinen@skaala.com

Tatu Parviainen
Projektledare,

Etelä-Pohjanmaa, Kanta-Häme, Pirkanmaa, Pohjanmaa
Tel. 040 643 3524
tatu.parviainen@skaala.com

Timo Laitinen
Projektledare,

Uusimaa
Tel. 050 344 3812
timo.laitinen@skaala.com                       

Johan Emretsson
Skaala Åland
Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com
Jussi Kairtamo
Enhetsdirektör
Mobil: 050 312 4047
jussi.kairtamo@skaala.com
Outi Grym
Mobil: 040 652 5924
outi.grym@skaala.com
Outi Laine
Mobil: 050 344 3859
outi.laine@skaala.com
Pasi Järvinen
Försäljningschef, Väst
Mobil: 050 366 8323
pasi.jarvinen@skaala.com
Kari Hartikainen
Försäljningschef, Öst
Mobil: 050 436 6378
kari.hartikainen@skaala.com
Matti Laitinen
Försäljningschef, Oulu/Nord
Mobil: 040 724 2542
matti.laitinen@skaala.com
Jari Männistö
Speciell innerdörrar
Mobil: 040 630 0639
jari.mannisto@skaala.com
Johan Emretsson
Skaala Åland
Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com
Rauli Uusitalo
Enhetsdirektör
Mobil: 050 596 0426
rauli.uusitalo@skaala.com
Janne Koivumäki
Försäljningschef, Söder
Mobil: 050 410 3180
janne.koivumaki@skaala.com
Risto Vedenpää
Försäljningschef, Söder
Mobil: 050 469 6253
risto.vedenpaa@skaala.com
Kalle Takala
Försäljningschef, Öst/Väst/Nord
Mobil: 050 5967 134
kalle.takala@skaala.com
Esko Lahti
Försäljningschef, Väst
Mobil: 040 672 5522
esko.lahti@skaala.com
Terhi Saijets
Försäljningschef, Väst
Mobil: 050 5977 873
terhi.saijets@skaala.com
Jari Männistö
Dörrar i offentliga utrymmen
Mobil: 040 630 0639
jari.mannisto@skaala.com
Annika Korhonen
Installationschef, Söder/Väst
Mobil: 040 704 2798
annika.korhonen@skaala.com
Johan Emretsson
Skaala Åland
Mobil: 0400 537 547
johan.emretsson@skaala.com
Antti Hautapakka
Enhetsdirectör
Mobil: 050 420 8769
antti.hautapakka@skaala.com
Ari Mäki
Försäljningschef
Mobil: 0500 669 339
ari.maki@skaala.com
Minna Viertola
Mobil: 040 849 1429
minna.viertola@skaala.com
Timo Hella
Exportschef
Mobil: 040 512 8143
timo.hella@skaala.com

Ta vänligen kontakt

Ett samtal räcker! Vi tar hand om allt, från början till slut.

Kontaktuppgifter

Skaala IFN AB
Tel: 08 88 50 10
Postadress: Förmansvägen 15, 117 59 STOCKHOLM

Skaala IFN Oy
Puh. +358 (0)10 835 4700
Postiosoite: Yrittäjäntie 25,62375 YLIHÄRMÄ

info@skaala.com